Partnerzy portalu

Opole: Rośnie liczba zakażeń w opolskich szkołach

  • PAP
  • 18 października 2020 - 13:15
W ciągu ostatnich dwóch dni potwierdzono przypadki nowych zakażeń wśród uczniów szkół w stolicy regionu - poinformowała w niedzielę rzecznik urzędu miasta Opole Katarzyna Oborska-Marciniak.
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Jak poinformowała w niedzielę Oborska-Marciniak, dwa nowe przypadki zakażeń ustalono w klasie VII i VIII szkoły podstawowej nr 5. Także dwa przypadki zakażenia koronawirusem potwierdzono w szkole podstawowej nr 1.

W sobotę urząd miasta Opole poinformował o nowych zakażeniach w liceum ogólnokształcącym nr VI i liceum ogólnokształcącym nr III. W obydwu szkołach średnich na kwarantannę wysłano w sumie dwóch nauczycieli i 46 uczniów.

strefa premium

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU SAMORZĄDOWEGO

lub poznaj nasze plany abonamentowe i wybierz odpowiedni dla siebie. Nie masz konta? Kliknij i załóż konto!

KOMENTARZE0

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!