Partnerzy portalu

Opolskie: Zmiana na stanowisku wicewojewody

  • PAP
  • 8 listopada 2021 - 15:46
Na wniosek wojewody opolskiego premier odwołał w poniedziałek Teresę Barańską ze stanowiska wicewojewody - poinformował opolski urząd wojewódzki.

Na stronie opolskiego urzędu wojewódzkiego w poniedziałek zamieszczono komunikat w sprawie odwołania z dniem 8 listopada ze stanowiska wicewojewody opolskiego Teresy Barańskiej. Odwołanie miało nastąpić na wniosek wojewody.

Teresa Barańska została powołana na stanowisko wicewojewody w grudniu 2019 r. Urząd wojewódzki nie poinformował, kto obejmie stanowisko po Barańskiej. Według nieoficjalnych informacji, może to być przedstawiciel jednego z koalicjantów PiS w Zjednoczonej Prawicy. Lokalni politycy tego ugrupowania przypominają, że z województwa opolskiego pochodzi poseł Kamil Bortniczuk (Partia Republikańska), Marcin Ociepa (OdNowa Rzeczypospolitej Polskiej), Janusz Kowalski (Solidarna Polska) oraz Paweł Kukiz.

KOMENTARZE2

  • marcinek32 2021-11-17 14:25:19
    takiego wojewody myślę, że mogą pozazdrościć i inne województwa, to mega zaangażowany w pracę człowiek, społecznik, wiele zdziała, zobaczycie.
  • leszek 2021-11-17 14:08:42
    Ja myślę, że to zmiana na lepsze. Przecież Pan Witkowski słynie z tego, że jest dobrym samorządowcem, wiele dobrego zdziałał na rzecz mieszkańców. Słynie ze swego zaangażowania w trudne sprawy i pozytywnego ich rozwiązywania, więc życzę sukcesów!

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!