Partnerzy portalu

Oscarowe role kandydatów do samorządów

Nakręcenie spotu wyborczego chałupniczym sposobem niewiele kosztuje, a satysfakcja po zdobyciu popularności w serwisie Youtube – bezcenna.

Kandydaci do samorządów odkryli nowe narzędzie pomocne w batalii wyborczej. Zamiast organizować zrzuty ulotek na miasta niczym samoloty z II wojny światowej, zaczynają doceniać siłę filmiku umieszczonego w Internecie. Rezultaty? Zabawne, absurdalne, żenujące, obiecujące – pisze „Dziennik Zachodni”.

Prezydent Siemianowic Jacek Guzy reklamuje się profesjonalną produkcją, w której najpierw jest białym Obamą, a wieczorem zamienia się w Chucka Norrisa.

Jarosław Pięta, kandydat na prezydenta Sosnowca pokazuje w swoim spocie, że jest równie dobry jak Bronisław Komorowski. Prezydent Mysłowic Grzegorz Osyra uskutecznia taniec z gwiazdami.

Gorzej, jeśli w internetowej dżungli polityk z twórcy zamienia się w tworzywo. Tak stało się z Dawidem Chełmeckim, kandydatem na radnego w Jaworznie, który podczas debaty w telewizji zgubił wątek i zrezygnowany rzucił: „Ja pierd..., nie wiem”. Filmik stał się przebojem w sieci.

Nerw aktorski drzemie w Jacku Guzym, prezydencie Siemianowic, który umieścił najoryginalniejszy filmik tegorocznej kampanii wyborczej. Akcja prawie jak u Ridleya Scotta.

W Youtube, oprócz promowania siebie, można też postponować politycznych przeciwników. Bohaterem serwisu, jest też Adam Fudali, prezydent Rybnika, który w jednym z filmików zestawiony jest z Edwardem Gierkiem.

KOMENTARZE8

  • antyradnymce 2010-11-19 16:36:32
    Grzegorz Osyra jest z nich wszystkich najlepszy! Pogonić radę w chorobe
  • ad :) 2010-11-19 16:27:03
    POLECAM FILM O "WYGADANYM" LASOKU youtube: the best of lasok :)
  • Osyra na prezydenta! 2010-11-19 16:26:46
    Osyra na prezydenta! Osyra na prezydenta! Osyra na prezydenta! Osyra na prezydenta! Osyra na prezydenta! Osyra na prezydenta! Osyra na prezydenta! Osyra na prezydenta! Osyra na prezydenta! Osyra na prezydenta! Osyra na prezydenta! Osyra na prezydenta! Osyra na prezydenta! Osyra ...na prezydenta! Osyra na prezydenta! Osyra na prezydenta! Osyra na prezydenta! Osyra na prezydenta! Osyra na prezydenta! Osyra na prezydenta! Osyra na prezydenta! Osyra na prezydenta! Osyra na prezydenta! Osyra na prezydenta! Osyra na prezydenta! Osyra na prezydenta! Osyra na prezydenta! Osyra na prezydenta! Osyra na prezydenta! Osyra na prezydenta! Osyra na prezydenta! Osyra na prezydenta! Osyra na prezydenta!  rozwiń

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!