Partnerzy portalu

PiS: w naszej kampanii chcemy mówić o konkretach

  • PAP/rs
  • Opublikowano: 29 sierpnia 2018 - 14:34
W naszej kampanii chcemy mówić o konkretach: konkretnych inwestycjach, programach i środkach - powiedział w środę szef sztabu wyborczego PiS Tomasz Poręba. Jak zaznaczył, projekty te będą realizowane o wiele szybciej, jeżeli w danym województwie rządzić będzie PiS.

"Dotrzymaliśmy słowa w rządzie w 2015 r. i chcemy również - jeśli chodzi o te inwestycje - dotrzymać słowa na poziomie samorządowym" - podkreślił Poręba na konferencji prasowej podsumowującej spotkania polityków swojej partii w regionach oraz przedstawione propozycje programowe i zapowiedzi inwestycji realizowanych w poszczególnych województwach.

Poręba zapewnił jednocześnie, że inwestycje, o których mówi w kampanii PiS, są już zaplanowane i są na nie "w dużej części zarezerwowane środki". "Teraz będziemy je sukcesywnie wdrażać" - dodał, zaznaczając, że realizacja będzie postępowała "o wiele szybciej", jeśli w danym województwie będzie rządziło PiS.

"Bo to, na czym nam bardzo zależy to harmonijna współpraca na poziomie rząd-samorząd, a nie walka czy emocje, czy wzajemna kontestacja różnego rodzaju pomysłów, kiedy rządzi w danym regionie opozycja" - oświadczył szef sztabu PiS.

Jak mówił, istotne dla kampanii PiS jest też pokazanie skuteczności, determinacji, dotrzymywania słowa i chęci pracy dla Polski i Polaków w wymiarze samorządowym "nie tylko poprzez słowa, nie tylko przez propozycje czy różnego rodzaju werbalne rozwiązania". "Postawiliśmy na coś innego: chcemy mówić o konkretach; mówimy o konkretnych inwestycjach, o konkretnych programach, mówimy o konkretnych środkach" - dodał Poręba.

Pytany przez dziennikarzy o listy wyborcze PiS, czy listy wyborcze do sejmików są już zamknięte, polityk odpowiedział, że są one jeszcze finalizowane.

KOMENTARZE0

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!