Partnerzy portalu

PKW: Mimo intensywnych deszczów nie ma wielu zmian miejsc głosowania

  • PAP
  • 27 czerwca 2020 - 12:59
Do południa w sobotę nie ma wielu informacji, żeby w związku z intensywnymi deszczami czy sytuacją powodziową trzeba było przenieść lokal wyborczy w inne miejsce – powiedział w sobotę rzecznik prasowy Państwowej Komisji Wyborczej Tomasz Grzelewski.
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Jeśli doszłoby do sytuacji kryzysowej, np. pożaru, zalania czy podtopienia, która uniemożliwiałaby korzystanie z lokalu wyborczego, o jego przeniesieniu decyduje wójt, burmistrz czy prezydent miasta - przypomniał Grzelewski i zapewnił, że PKW stale monitoruje sytuację.

W gminie Chmielnik w powiecie rzeszowskim (Podkarpackie) dwa lokale wyborcze zostały przeniesione do sąsiednich budynków.

Wybory prezydenckie rozpoczynają się w kraju w niedzielę o godz. 7.00. Głosować można do 21.00. Aby oddać ważny głos, należy wpisać znak X w kratkę po lewej stronie nazwiska jednego wybranego kandydata.

Do zakończenia głosowania obowiązuje cisza wyborcza.

KOMENTARZE0

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!