Partnerzy portalu

Radny zginął w wypadku

Radny Prawa i Sprawiedliwości powiatu pajęczańskiego w woj. łódzkim oraz prezes klubu LKS Kiełczygłów Łukasz Gaik zmarł w szpitalu na skutek obrażeń odniesionych w wyniku wypadku drogowego pod Bełchatowem. Miał 39 lat.

O śmierci polityka i działacza sportowego poinformował na facebooku klub LKS Kiełczygłów, którego Gaik był prezesem.

"Jest to bardzo smutny dzień dla Nas. Prezes Naszego klubu Łukasz Gaik w wyniku obrażeń, które doznał w wypadku samochodowym zmarł dziś w nocy. ŁUKASZ Byłeś, Jesteś i na Zawsze będziesz członkiem Naszej drużyny. Zrobiłeś wiele dla Naszego Środowiska, na pewno nie zapomnimy. Wyrazy najszczerszych kondolencji dla rodziny" - przekazano we wpisie.

Gaik był radnym klubu PiS Łukasz powiatu pajęczańskiego. Pracował również w kopalni Bełchatów.

"Łukasz Gaik miał 39 lat. Od lat był związany z samorządem powiatu pajęczańskiego. Od roku 2018 radny powiatu pajęczańskiego, w obecnej kadencji pełnił funkcję członka zarządu powiatu pajęczańskiego. Od roku 2005 aktyny działacz Prawa i Sprawiedliwości. Dobry człowiek, wrażliwy na krzywdę innych. Wspaniały kolega, świetny organizator, skuteczny działacz" - napisali samorządowcy na stronie internetowej powiatu pajęczańskiego.

Mężczyzna zmarł w szpitalu w Bełchatowie na skutek obrażeń po wypadku, do którego doszło we wtorek nad ranem na drodze w miejscowości Chabielice w pow. bełchatowskim. Według ustaleń policji, kierowany przez niego fiat punto zjechał na przeciwległy pas ruchu, wjechał do rowu, po czym kilkukrotnie dachował, zatrzymując się kilkanaście metrów w polu. Po wydobyciu nieprzytomnego mężczyzny z pojazdu, trafił on do szpitala. Śledztwo w sprawie wypadku prowadzi Prokuratura Rejonowa w Bełchatowie.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!