Partnerzy portalu

Ruszają zapisy do programu Trener Senioralny w Poznaniu

W poniedziałek (13 lutego) ruszają zapisy do programu Trener Senioralny. Dzięki niemu mieszkańcy Poznania powyżej 60 lat mogą skorzystać m.in. z zajęć taneczno-gimnastycznych, jogi czy z aquafitness.
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Przed wybuchem pandemii z programu korzystało tygodniowo średnio około 4,5 tys. osób. Ćwiczyli pod opieką trenerów senioralnych wybranych spośród studentów i absolwentów AWF lub uczelni pokrewnych - przypomniał poznański magistrat.

Zapisy do tegorocznej edycji programu ruszają w poniedziałek. Pierwszeństwo mają osoby z ubiegłorocznej listy rezerwowej i seniorzy nieuczestniczący w zajęciach w zeszłym roku.

W tym roku seniorzy mogą skorzystać m.in. z zajęć taneczno-gimnastycznych, jogi czy aquafitness.

Poznański magistrat poinformował, że zapisy dla osób, które nie brały udziału w programie w ub. roku, ruszą 13 lutego, dla pozostałych chętnych - od 20 lutego.

Szczegółowy plan zajęć i zasady rekrutacji są na stronie: trener.awf.poznan.pl. Program Trener Senioralny finansowany jest z Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego.

KOMENTARZE0

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!