Partnerzy portalu

"Solidarność" spróbuje utrącić część kandydatów do PE

- W precedensowej i brutalnej akcji "Solidarność" spróbuje utrącić część kandydatów do europarlamentu.
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Szefowie związku podjęli decyzję o włączeniu się "S" w kampanię przed majowymi wyborami do Parlamentu Europejskiego. Związek będzie piętnować tych kandydatów, którzy w jego opinii przyczynili się do pogorszenia sytuacji polskich pracowników - twierdzi "Rzeczpospolita".

W tym kontekście gazeta wymienia nazwiska: Julii Pitery, Agnieszki Kozłowskiej-Rajewicz, Barbary Kudryckiej, Michała Boniego, Adama Szejnfelda, Jacka Rostowskiego, Władysława Kosiniaka-Kamysza.

To będzie bardzo bolesna dla polityków kampania, zapowiada rzecznik "S" Marek Lewandowski. Związkowcy liczą na to, że brutalnie zaatakowani kandydaci będą wytaczać im procesy, co dodatkowo nagłośni akcję.

"S" policzyła, że nawet jeśli przegra w sądzie, to będzie to tańsze niż emisja krytycznych spotów w telewizji. Związek zamierza wydać na kampanię maksimum 3 mln zł ze składek członkowskich.

KOMENTARZE7

  • Luk 2014-04-01 09:56:52
    A to w takim razie można przywódców tego burdelu tak zaatakować bo mnie denerwuja?? Rozwiązać ten wymysł prl i zrobić nielegalnym!!
  • Anna 2014-03-27 09:14:34
    Do dareckiddd: Ma pan racje "Solidarność" powinna być bardziej aktywna i przejść radykalnie do czynu. Jak wiele można znosić pustych obietnic, okłamywania i udawania że wszystko się robi dla dobra obywateli. A w rzeczywistości wiele działań jest korzystna tylko dla " szemranych bizne...smenów" lub ludzi poprawnie politycznych . My zwykli ludzie potrzebujemy stabilizacji i pracy i uczciwych zasad, a prowadzona polityka nam nie zapewnia bezpiecznej przyszłości w wprost przeciwnie jest destrukcyjna. Moje zaufanie pozornych działań ekipy rządzącej. Chcę, aby ważne stanowiska zajmowali fachowcy a nie tak jak w chwili obecnej wiele działań powierzonych jest grupie poprawnie politycznie osób, co ilustruje film "Układ zamknięty" i o dziwo nadal działa!!! Zastanawiam się, kiedy społeczeństwo zrozumie, że ma nie tylko obowiązki ale prawo gwarantowane przez państwo, które powinno zacząć egzekwować. TO MY mamy prawo i zadecydujemy, kto będzie nas reprezentował UE.  rozwiń
  • Arcus 2014-03-26 20:41:10
    Szczury wieja z tonącego okrętu! Panie Duda! Żadna menda z PO i PSL nie ma prawa wejść do PE. Nie tylko Ci których Pan wymienił. Bużek powinien wylecieć z polityki i nigdy więcej nie być wybieralnym za ruiny wielu zakładów za rządów AWS i tych (...) z Pomorza! Ta od dorsza to tylko ośmieszy Polske.... Teraz jak będzie Pan jechał na krajówkę to będzie pan w muzeum przemysłu stoczniowego. Niech Pan spyta Wałęse jak przyjął decyzje konserwatora? Proponuje wszystkie zlikwidowane zakłady zamienić w muzea, a dzieci oprowadzać i pokazywać, o tu pracował wasz dziadek może i ojciec i matka.  rozwiń

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!