Partnerzy portalu

Stanęła za nim opozycja i wielu samorządowców. Jak prezydent Rzeszowa dogaduje się z PiS?

- Przy wszystkich różnicach staramy się współpracować, co pokazuje naszą odpowiedzialność. Oczywiście zdarzają się czasem zgrzyty, potknięcia, ale mam nadzieję, że to nadrobimy - mówi prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek. Takim zgrzytem jest sprawa Pomnika Czynu Rewolucyjnego.
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.
  • - Już pierwszego dnia po wyborach wyciągnąłem rękę do współpracy do wszystkich, ponieważ skoro stałem się symbolem jedności, to także tej jedności szerzej rozumianej - komentuje Konrad Fijołek.
  • Odwetu ze strony rządu i działaczy PiS za przegraną „bitwę o Polskę” nie zauważył. Co więcej, wojna na Ukrainie i kryzys uchodźczy pozwoliły współpracę zacieśnić.
  • Samorządowcy wojewódzcy z PiS chcą jednak wyburzenia Pomnika Czynu Rewolucyjnego w Rzeszowie, na co nie chce się zgodzić prezydent miasta, który powołał specjalny zespół mający wypracować satysfakcjonujące rozwiązanie.
strefa premium

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU SAMORZĄDOWEGO

lub poznaj nasze plany abonamentowe i wybierz odpowiedni dla siebie. Nie masz konta? Kliknij i załóż konto!

KOMENTARZE4

  • Rysa 2023-02-28 15:50:41
    A może by tak słyny pizdeczkę zastąpić pomnikiem Lecha K.
  • Wojak 2023-02-28 11:20:47
    Do Observator: nie sa glupi i dlatego sa za Fijolkiem i demokratyczna Polska czyli za opozycja, a nie za mentalnymi sowietami z PIS
  • Observator 2023-02-28 09:48:30
    Bzdury w tekście i zestawienia celowe na zdjęciach Fijołka z poważnymi i zasłużonymi politykami i działaczami Prawicy z Rzeszowa. Nie mówiąc o ujęciu w kościele. Znane są przecież jego i poprzednika sentymenty w stosunku do pomników rewolucyjnych z okresu komunizmu na terenie Rzeszowa. Ten artykuł t...o przecież propaganda typu komunistycznego i PR przed zbliżającymi się wyborami. Mieszkańcy i wyborcy nie są tacy głupcy i ograniczeni.  rozwiń

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!