Partnerzy portalu

Szczecin: Grodzki zbierał podpisy poparcia dla Trzaskowskiego

  • PAP
  • 7 czerwca 2020 - 13:21
Marszałek Senatu Tomasz Grodzki zbierał w niedzielę w Szczecinie podpisy poparcia dla kandydatury Rafała Trzaskowskiego na prezydenta RP. Zaznaczył, że jest spokojny o wynik zbiórki.
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

"Cel pod postacią stu tysięcy (podpisów - PAP) według raportów, jakie otrzymujemy z zarządu krajowego, jest już osiągnięty. Ale trzeba zebrać więcej podpisów, bo PKW może część odrzucić" - powiedział PAP w niedzielę marszałek Senatu Tomasz Grodzki, który wraz z innymi działaczami Koalicji Obywatelskiej na szczecińskich Jasnych Błoniach zbierał podpisy poparcia dla kandydatury Rafała Trzaskowskiego na prezydenta RP.

Marszałek dodał, że "takiego entuzjazmu w zbieraniu podpisów" nie pamięta od kilku kampanii wyborczych. "To jest bardzo dobry znak dla prezydenta Trzaskowskiego" - podkreślił. Dodał, że na listach poparcia podpisali się "bardzo znani szczecinianie". Wskazał, że kandydatura Rafała Trzaskowskiego "niezwykle pozytywnie oddziałuje na potencjalnych wyborców".

Zaznaczył, że jest spokojny o wynik zbiórki podpisów. "Oczywiście, trzeba pełnej mobilizacji, trzeba pokory, trzeba szacunku dla każdego wyborcy; oznaki tego, że jest dobrze, są bardzo wyraźne" - wskazał.

Rafał Trzaskowski poinformował w niedzielę podczas briefingu prasowego w Tarnowie, że na jego kandydaturę zebranych zostało dotychczas 130 tys. podpisów. Do rejestracji kandydata na prezydenta wymagane jest zebranie co najmniej 100 tys. podpisów, do 10 czerwca.

KOMENTARZE0

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!