Partnerzy portalu

Utrudnienia w Lublinie z powodu imprez biegowych

W sobotnie popołudnie i wieczorem w Lublinie odbędzie się 30. Międzynarodowy Bieg Solidarności "Lubelski Lipiec 1980" i 10. PKO Półmaraton Solidarności. Na trasie zawodów wystąpią utrudnienia w ruchu.

Justyna Góźdź z biura prasowego Urzędu Miasta Lublin poinformowała, że Bieg Solidarności rozpocznie się w sobotę o godz. 17 na ul. Królewskiej. Zawodnicy przebiegną ulicami: Wyszyńskiego, Zamojską, al. Unii Lubelskiej, Al. Zygmuntowskimi na stadion lekkoatletyczny przy al. Piłsudskiego. W związku z tym w godz. 16-18 zamknięte dla ruchu zostaną ulice: Królewska, Wyszyńskiego i Zamojska. Natomiast na al. Unii Lubelskiej jeden pas ruchu zostanie zwężony. 

Przekazała, że podczas PKO Półmaratonu Solidarności w godz. 18-21 zamknięte dla ruchu będą ulice: Franczaka "Lalka", Droga Męczenników Majdanka, Fabryczna i rondo Lubelskiego Lipca '80. "Dojazd do cmentarza na Majdanku będzie możliwy tylko z kierunku ronda Dekutowskiego" - dodała.

Al. Zygmuntowskie - podała Góźdź - będą zamknięte dla ruchu pojazdów w godz. 16-23. Dojazd na parking MOSiR będzie możliwy od pl. Bychawskiego i al. Piłsudskiego a wyjazd będzie możliwy ostatnim zjazdem w kierunku galerii handlowej Gala.

Jak podał ratusz, wznowienie ruchu pojazdów nastąpi niezwłocznie po zakończeniu biegów.KOMENTARZE0

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!