Partner portalu

W weekend politycy PiS odwiedzą 8 województw

W weekend politycy PiS będą kontynuować spotkania z mieszkańcami Polski; odwiedzą łącznie 8 województw - wynika z informacji na stronie internetowej ugrupowania. Wicepremier Beata Szydło odwiedzi woj. lubelskie, a szef MSWiA, wiceprezes PiS Joachim Brudziński - woj. zachodniopomorskie.

Wicepremier Beata Szydło spotka się 2 sobotę o godz. 10.30 z mieszkańcami Urszulina (pow. włodawski), o godz. 14 - Chełma, a o godz. 16 odwiedzi Krasnystaw.

Wicepremier, minister kultury i dziedzictwa narodowego Piotr Gliński uda się w sobotę z wizytą do województwa kujawsko-pomorskiego. Najpierw o godz. 12.30 spotka się z mieszkańcami Tucholi, a potem, o godz. 15. - Świecia.

Zachodniopomorskie odwiedzi szef MSWiA, wiceprezes PiS Joachim Brudziński. O godz. 13 spotka się w sobotę z mieszkańcami Wartkowa (pow. kołobrzeski).

Minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej Marek Gróbarczyk spotka się w sobotę z mieszkańcami Iławy (godz. 11) i Ostródy (godz. 14) w województwie warmińsko-mazurskim.

Szef sejmowej komisji sprawiedliwości i praw człowieka, poseł Stanisław Piotrowicz odwiedzi Mazowsze, gdzie o godz. 15 spotka się z mieszkańcami Żuromina, a o godz. 18 - Piasków (pow. sierpecki).

Europoseł Zbigniew Kuźmiuk odwiedzi w sobotę Małopolskę. O godz. 15 spotka się z mieszkańcami Milkuszowic (pow. bocheński), a o godz. 18 z mieszkańcami Pałecznicy (pow. proszowicki). W niedzielę Kuźmiuk odwiedzi Józefów nad Wisłą (woj. lubelskie, pow. opolski), gdzie na godz. 15 zaplanowane ma spotkanie z mieszkańcami.

Na Warmii i Mazurach przebywać będzie poseł Łukasz Schreiber. W sobotę na godz. 12.30 jedzie do Kwietniewa (pow. elbląski), a na godz. 15 - do Elbląga. W niedzielę z kolei odwiedzi Działdowo (godz. 14), a o godz. 18 - Biskupiec (pow. nowomiejski).

Posłanka Anita Czerwińska spotka się z mieszkańcami zachodniopomorskiego. Na sobotę zaplanowane ma spotkanie w Myśliborzu (godz. 12), a o godz. 15 - w Mieszkowicach (pow. gryfiński). Z kolei w niedzielę o godz. 11.30 przebywać ma w Wałczu, o godz. 14 - Czaplinku, a o godz. 17 - Łobezie.

Wiceminister kultury Jarosław Sellin spotka się w niedzielę o godz. 14 z mieszkańcami Zgierza (woj. łódzkie).

Minister edukacji narodowej Anna Zalewska w niedzielę odwiedzi lubuskie. O godz. 14.30 spotka się z mieszkańcami w Szprotawie (pow. żagański), a o godz. 17.30 w Krośnie Odrzańskim (pow. krośnieński).

Spotkania to część - zapowiedzianego przez prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego podczas kwietniowej konwencji Zjednoczonej Prawicy - objazdu po kraju najważniejszych polityków obozu rządzącego.

KOMENTARZE2

  • red. 2018-07-06 19:37:32
    Do Stanisław Najdek: Tak oczywiście, dziękujemy i poprawiamy.
  • Stanisław Najdek 2018-07-06 18:52:36
    Krosno Odrzańskie jest stolicą powiatu krośnieńskiego a nie leży w powiecie żagańskim. Pozdrawiam

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!