Partnerzy portalu

W weekend politycy PiS odwiedzą 8 województw

W weekend politycy PiS będą kontynuować spotkania z mieszkańcami Polski; odwiedzą łącznie 8 województw - wynika z informacji na stronie internetowej ugrupowania. Szef klubu PiS Ryszard Terlecki odwiedzi Podkarpacie, a minister pracy Elżbieta Rafalska - woj. zachodniopomorskie.

Szef klubu PiS Ryszard Terlecki w odwiedzi w niedzielę (15 lipca) woj. podkarpackie, gdzie o godz. 14.30 spotka się z mieszkańcami miejscowości Dydnia.

Z kolei szefowa MRPiPS Elżbieta Rafalska w sobotę będzie przebywała w woj. zachodniopomorskim. O godz. 11 spotka się z mieszkańcami Wolina, a o godz. 15 - Świnoujścia.

W weekend aktywny będzie też minister infrastruktury Andrzej Adamczyk, który w sobotę o godz. 15.30 odwiedzi Brzesko (woj. małopolskie).

Wiceminister kultury Jarosław Sellin spotka się w sobotę o godz. 12 z mieszkańcami Zegrza Południowego na Mazowszu.

Z kolei zastępca ministra koordynatora służb specjalnych Maciej Wąsik w sobotę będzie na Warmii i Mazurach - o godz. 12 odwiedzi Bartoszyce, a o godz. 15.30 Braniewo.

Czytaj też: PiS przypomina: Do polityki nie idzie się dla pieniędzy

W weekend z wyborcami na Mazowszu spotka się posłanka PiS Joanna Lichocka, która w niedzielę o godz. 13 odwiedzi Pionki, a o godz. 15 Radom.

Swoją aktywność zapowiedział też szef sejmowej komisji sprawiedliwości i praw człowieka poseł Stanisław Piotrowicz, który w sobotę o godz. 15 spotka się z mieszkańcami Lisiej Góry (woj. małopolskie), a o godz. 18.30 Bojanowa (woj. podkarpackie). Z kolei w niedzielę o godz. 18.30 Piotrowicz odwiedzi Gogołów na Podkarpaciu.

Europoseł Zbigniew Kuźmiuk w sobotę o godz. 14 odwiedzi Izbicę Kujawską (woj. kujawsko-pomorskie), a o godz. 18 Kutno (woj. łódzkie). Natomiast w niedzielę o godz. 12 Kuźmiuk spotka się z mieszkańcami Nieborowa (woj. łódzkie).

Inny europoseł Ryszard Czarnecki w sobotę będzie przebywał w Wielkopolsce - o godz. 14 odwiedzi miejscowość Grzegorzew, a o godz. 16 - Dąbie.

Spotkania to część - zapowiedzianego przez prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego podczas kwietniowej konwencji Zjednoczonej Prawicy - objazdu po kraju najważniejszych polityków obozu rządzącego.

KOMENTARZE0

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!