Partnerzy portalu

Warszawa: We Wszystkich Świętych cmentarze komunalne będą otwarte dłużej

  • PAP
  • 29 października 2021 - 16:59
Zarząd Cmentarzy Komunalnych w Warszawie zmienił godziny otwarcia cmentarzy w okresie okołoświątecznym. Warszawskie nekropolie w weekend 30 i 31 października oraz 1 listopada będą otwarte dłużej.

Zarząd Cmentarzy Komunalnych w Warszawie zmienił godziny otwarcia cmentarzy komunalnych w okresie okołoświątecznym. "W dniach od 28 do 31 października oraz 2-3 listopada cmentarze będą otwarte od godz. 6 do 20" - czytamy w komunikacie ZCK. Jak zapowiada ZCK "jeżeli ruch na cmentarzu będzie się utrzymywał po godz. 20 czas otwarcia cmentarza może być wydłużony".

1 listopada cmentarze będą czynne od godz. 6 do "do ostatniego odwiedzającego".

W dniach 30-31 października i 1 listopada będzie obowiązywał zakaz wjazdu samochodem na teren cmentarza. "Będzie to dotyczyć wszystkich odwiedzających" - zapowiedział. Decyzją ZCK "2 listopada na żadnym cmentarzu komunalnym nie będą organizowane pogrzeby".

Zarząd Cmentarzy Komunalnych dodał, że "powyższe ustalenia mogą ulec zmianie w przypadku ustanowienia przez właściwe organy administracji rządowej ograniczeń, związanych z epidemią COVID-19".

Komunikat ZCK dotyczy następujących nekropolii: Cmentarz Komunalny Północny, Cmentarz Wojskowy na Powązkach, Cmentarz Komunalny Południowy.

KOMENTARZE0

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!