Partnerzy portalu

Warszawa: XX Festiwal Sinfonia Varsovia Swojemu Miastu - od 2 sierpnia

  • PAP
  • 5 czerwca 2020 - 16:39
XX Festiwal Sinfonia Varsovia Swojemu Miastu im. Franciszka Wybrańczyka odbędzie się w siedzibie orkiestry na warszawskim Grochowie - rozpocznie się 2 sierpnia.
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

"Program sierpniowych wydarzeń będzie realizowany w ścisłym reżimie sanitarnym, co oznacza, że potężne brzmienie orkiestry symfonicznej zostanie zastąpione mniejszymi zespołami, a publiczność będzie rozsadzona zgodnie z obowiązującymi wytycznymi" - poinformował organizator.

Zespoły wykonają utwory z repertuaru kameralistyki oraz po raz pierwszy na festiwalu odbędą się koncerty multimedialne z muzyką współczesną. Sinfonia Varsovia przygotowała również ofertę dla dzieci.

Szczegółowy program oraz wytyczne bezpieczeństwa dla uczestników festiwalu zostaną wkrótce podane na stronie Sinfonii Varsovii. Sprzedaż biletów ruszy w lipcu. Festiwal potrwa od od 2 sierpnia do 3 września.

KOMENTARZE0

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!