Partnerzy portalu

We wtorek i środę ciąg dalszy obecnego posiedzenia Sejmu

  • PAP
  • 6 kwietnia 2020 - 19:42
We wtorek Sejm wznowi obrady o godz. 15 i zajmie się m.in. projektami ustaw: rządowego o szczególnych instrumentach wsparcia w sytuacji epidemii koronawirusa oraz poselskiego "o utworzeniu prawdziwej Tarczy antykryzysowej".

Na wtorek przewidziano czytania rządowego projektu ustawy o szczególnych instrumentach wsparcia w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 oraz poselskiego projektu ustawy o utworzeniu prawdziwej Tarczy antykryzysowej oraz o zmianie niektórych innych ustaw. Przed głosowaniami przewidziano 5-minutowe oświadczenia w imieniu klubów i koła Konfederacja.

Po godz. 16.05 Sejm planuje kontynuowanie rozpatrywania pierwszego czytania rządowego projektu ustawy o szczególnych instrumentach wsparcia w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 oraz rozpatrywania pierwszego czytania poselskiego projektu ustawy o utworzeniu prawdziwej Tarczy antykryzysowej oraz o zmianie niektórych innych ustaw.

O 16.45 ma być ogłoszona przerwa w obradach Sejmu do środy, bez oświadczeń poselskich

W środę na godz. 10-13 zaplanowano głosowania.

KOMENTARZE0

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!