Partner portalu

Wesołych Świąt od Bronisława i Anny Komorowskich

Dobrych, pogodnych świąt Bożego Narodzenia życzy para prezydencka. - Ciepło rodzinne w czasie świąt to także pozostawienie poza domem świątecznym wszystkich sporów, konfliktów, tego wszystkiego, co nas dzieli w dniu codziennym - podkreśla Bronisław Komorowski.

Prezydent z małżonką składają świąteczne życzenia.

 


- Boże Narodzenie to najbardziej rodzinne ze wszystkich świąt. Życzymy, aby upłynęły one Państwu w spokoju, radości, żeby Państwo odczuwali ciepło we wzajemnych kontaktach - podkreśla małżonka prezydenta Anna Komorowska.

Prezydent zaznacza, że "ciepło rodzinne w czasie świąt to także pozostawienie poza domem świątecznym wszystkich sporów, wszystkich konfliktów, tego wszystkiego, co nas dzieli w dniu codziennym. Także tego, co dociera do rodzin polskich ze sfery politycznej. Zostawmy to poza świątecznym polskim domem" - mówi.

Anna Komorowska apeluje, byśmy pamiętali też o tych, którzy są samotni, chorzy, którzy sobie gorzej radzą. - Zaprośmy ich do naszych domów - przekonuje.

- Życzmy sobie nawzajem jak najwięcej optymizmu i wielu szczęśliwych przeżyć w rodzinnym gronie - mówi prezydent Bronisław Komorowski.

KOMENTARZE3

  • Chełmianin N 2014-12-25 16:07:54
    Każdy jakieś życzenia śle a ja głośno sobie krzyczę, i mądrości władzy życzę, bo człek godnie żyć chce. Wybraniec władzę posioł, normy określił i się chwali, że ludkowi wolność oddali żeby on tyrał jak pan osioł.
  • Eterno Vagabundo 2014-12-25 00:54:07
    Życzę wszystkim tego Aby zrozumieli, Że już kapitalizm Pod swój dach przyjęli. Teraz nie to ważne, Co Wy dostaniecie, Lecz to, co od siebie Państwu dać możecie.
  • Starsza 2014-12-24 13:13:33
    Panie Prezydencie i Pani Prezydentowo, bardzo Wam dziękujemy za życzenia, życzymy zdrowia i sensu życia w Następnym Roku oraz więcej troski o zwykłego obywatela!

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!