Partnerzy portalu

Wikiński na prezydenta Radomia

  • PAP
  • 28 października 2010 - 08:32
Wiceszef klubu Lewicy Marek Wikiński został w środę zarejestrowany jako kandydat Sojuszu Lewicy Demokratycznej na prezydenta Radomia. O funkcję tę ubiega się także sześciu innych kandydatów.
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

W środę PKW wylosowała dla list SLD w wyborach samorządowych numer 1. Wikiński ocenił, że to dobry znak, a SLD jest – według niego – „partią pierwszego wyboru”.

– Wierzę głęboko, że ten dobry los będzie nam sprzyjał przez całą kampanię i w dniu wyborów, nie tylko w Radomiu, ale i w całej Polsce. Mam nadzieję, że wyborcy postawią na SLD – partię rozsądku, dialogu, na partię, która nie uczestniczy w wojnie polsko-polskiej – mówił Wikiński przed siedzibą delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Radomiu.

WRadomiu zarejestrowanych zostało siedmiu kandydatów na prezydenta miasta.

Oprócz Wikińskiego i ubiegającego się o reelekcję obecnego prezydenta Radomia Andrzeja Kosztowniaka (PiS) w wyborach wystartują: członek zarządu województwa mazowieckiego Piotr Szprendałowicz (PO), rektor Radomskiej Szkoły Wyższej Zbigniew Kwaśnik – kandydat PSL, Mariusz Fogiel – Stowarzyszenie „Radomianie Razem”, Jakub Kluziński – Stowarzyszenie „Kocham Radom” oraz Waldemar Rajca – Ruch Wyborców Janusza Korwin-Mikke.

KOMENTARZE0

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!