Partnerzy portalu

Wojciech Caruk wiceprezesem PFR Nieruchomości

Wojciech Caruk został powołany przez Radę Nadzorczą PFR Nieruchomości na stanowisko wiceprezesa zarządu spółki i powierzyła mu pełnienie funkcji prezesa do czasu rozstrzygnięcia konkursu na to stanowisko - poinformował PFR Nieruchomości.

Nowy wiceprezes dysponuje ponad dwudziestoletnim profesjonalnym doświadczeniem w koordynowaniu i zarządzaniu projektami budowlanymi, zdobytym na stanowiskach menedżerskich i kierowniczych, m.in. w Immobel Poland, Skanska Residential Development Poland, Sky Tower, Globe Trade Centre, E&L Architects. Był również dyrektorem projektu Złota 44. Ostatnio pełnił funkcję dyrektora ds. inwestycji w Dom Development oraz członka zarządu w Dom Development Grunty.

Wojciech Caruk ukończył Politechnikę Warszawską na Wydziale Inżynierii Lądowej.

PFR Nieruchomości poinformował też, że do czasu powołania nowego prezesa pełniącym jego obowiązki będzie Wojciech Caruk. Konkurs na to stanowisko zostanie rozstrzygnięty pod koniec stycznia br.

Wojciech Caruk (fot. linkedin.com)
Wojciech Caruk (fot. linkedin.com)

W grudniu zeszłego roku z zarządu PFR Nieruchomości odszedł prezes Mirosław Barszcz i wiceprezes Grzegorz Muszyński.

PFR Nieruchomości wchodzi w skład grupy PFR - instytucji finansowych i doradczych dla przedsiębiorców, samorządów i osób prywatnych, inwestującej w zrównoważony rozwój społeczny i gospodarczy kraju.

Misją PFR Nieruchomości jest zwiększenie dostępności mieszkań na wynajem, także dla słabiej uposażonych rodzin. Spółka realizuje rządowy program Mieszkanie Plus.

KOMENTARZE1

  • robią w konia ? 2020-01-13 14:00:15
    czy przez okres 2020 roku cena mieszkań wzrośnie o następne ok. 10 % , jak było w 2019 , a może więcej ? Czy PiS zdaje sobie sprawę co dzieje się z oszczędnościami zwykłych Polaków , którzy chcieliby uzbierać pieniądze na jakieś własne mieszkanko, a nie tułać się po obcych , prywaciarskich kątach ? ...- przecież oprocentowanie lokat bankowych wynosi ok. 1,5 %. Za komuny na oszczędnościowych książeczkach mieszkaniowych oprócz oprocentowania była tzw. premia gwarancyjna , zapewniająca utrzymanie zdolności nabycia takiej samej ilości metrów kwadratowych mieszkania - a za PiS-owskiej demokracji mamy figę i jakieś bzdety o MIESZKANIU PLUS -tak to wygląda na moje oko.  rozwiń

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!