Partner portalu

Wyraźny skok zachorowań. Bariera czwartej fali przekroczona

Dzisiaj przekroczyliśmy barierę czwartej fali. Zanotowaliśmy ponad 1200 nowych zakażeń koronawirusem. Jest to wyraźny skok z tygodnia na tydzień - poinformował minister zdrowia Adam Niedzielski.

Adam Niedzielski pytany w Radiu Plus o liczbę nowych zakażeń koronawirusem, przekazał, że "w środę (29 września) po raz pierwszy przekroczymy barierę czwartej fali zakażeń".

Szef resortu zdrowia poinformował, że zanotowano ponad 1200 nowych zakażeń SARS-CoV-2.

"Jest to wyraźny skok z tygodnia na tydzień. Dynamika wzrostu w ostatnim czasie jest troszkę mniejsza niż dwa tygodnie temu. W zasadzie tego należało się spodziewać" - ocenił Niedzielski.

Według niego czwarta fala rozwija się zgodnie z przewidywaniami ekspertów.

KOMENTARZE2

  • Nie zabijaj!!! 2021-09-30 22:17:53
    Do .: "., 2021-09-29 11:57:47". Natura będzie odpowiadała, bo taka jest naturalna kolej rzeczy, że zawsze, od wielu dziesięcioleci, a nawet i dłużej jesienią następuje wzrost ilości zachorowań na przeróżne choroby, w tym różne rodzaje grypy i dzisiejsze statystyki potwierdzają, że nie ma ...żadnych odchyleń od tej wieloletniej normy!!! Bezwzględne działania ludobójców dowodzą, że ustawa "antyniedzielska" jest jak najbardziej i jak najszybciej potrzebna, podobnie, jak i projekt "Norymberga 2.0"!!!  rozwiń
  • . 2021-09-29 11:57:47
    Ciekawe kto będzie odpowiadał za dzieciaki, które się pozarażają w szkołach.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!