Partner portalu

Zachodniopomorskie: Egzaminy na prawo jazdy odwołane

  • PAP
  • 5 lipca 2022 - 08:56
Egzaminy na prawo jazdy zostały odwołane ze względu na niedobór egzaminatorów - poinformowały na swoich stronach internetowych WORD w Szczecinie i Barlinku (Zachodniopomorskie). Egzaminy nie odbędą się we wtorek i w środę.

"Egzaminy praktyczne w Szczecinie we wtorek i środę ze względu na niedobór egzaminatorów zostają odwołane" - poinformował we wtorek na swojej stronie internetowej Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Szczecinie.

Podobna sytuacja jest też w oddziale terenowym szczecińskiego WORD w Barlinku (Zachodniopomorskie), gdzie w tych samych dniach odwołane zostały egzaminy teoretyczne i praktyczne - również ze względu na niedobór egzaminatorów.

Takie sytuacje w poniedziałek miały miejsce w kilku miastach w kraju, m.in. Białymstoku i Rzeszowie. Są one związane z ogólnopolskim strajkiem egzaminatorów, którzy chcą m.in. zmiany systemu egzminowania i wysokości wynagrodzeń.

KOMENTARZE0

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!