informacje z tematu: Konotopa | portalsamorzadowy.pl https://www.portalsamorzadowy.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) <![CDATA[Budowy dróg ożywają razem z problemami]]> https://www.portalsamorzadowy.pl/inwestycje/budowy-drog-ozywaja-razem-z-problemami,48040.html Wed, 08 May 2013 08:57:00 <![CDATA[Samorządy boją się opłat za obwodnice]]> https://www.portalsamorzadowy.pl/inwestycje/samorzady-boja-sie-oplat-za-obwodnice,47017.html Tue, 09 Apr 2013 09:37:00 <![CDATA[CBA przejęło sprawę A2]]> https://www.portalsamorzadowy.pl/prawo-i-finanse/cba-przejelo-sprawe-a2,34362.html Wed, 20 Jun 2012 10:19:00 <![CDATA[Poranny szampan na autostradzie]]> https://www.portalsamorzadowy.pl/inwestycje/poranny-szampan-na-autostradzie,33717.html Tue, 05 Jun 2012 09:34:00 <![CDATA[Prace na odcinku D A2 na finiszu]]> https://www.portalsamorzadowy.pl/inwestycje/prace-na-odcinku-d-a2-na-finiszu,33364.html Mon, 28 May 2012 19:44:00 <![CDATA[Pierwsze samochody pojechały autostradą]]> https://www.portalsamorzadowy.pl/inwestycje/pierwsze-samochody-pojechaly-autostrada,33098.html Wed, 23 May 2012 07:25:00 <![CDATA[Wiadukt na A2 gotowy]]> https://www.portalsamorzadowy.pl/inwestycje/wiadukt-na-a2-gotowy,32758.html Wed, 16 May 2012 12:04:00 <![CDATA[Setki pracowników na A2]]> https://www.portalsamorzadowy.pl/inwestycje/setki-pracownikow-na-a2,32642.html Sun, 13 May 2012 09:27:00 <![CDATA[Złożono wniosek o możliwość użytkowania A2]]> https://www.portalsamorzadowy.pl/inwestycje/zlozono-wniosek-o-mozliwosc-uzytkowania-a2,32441.html Tue, 08 May 2012 17:14:00 <![CDATA[Miliardy złotych na utrzymanie dróg]]> https://www.portalsamorzadowy.pl/inwestycje/miliardy-zlotych-na-utrzymanie-drog,31977.html Wed, 25 Apr 2012 07:26:00 <![CDATA[Szczeliny na autostradzie naprawione]]> https://www.portalsamorzadowy.pl/inwestycje/szczeliny-na-autostradzie-naprawione,31024.html Wed, 04 Apr 2012 07:43:00 <![CDATA[Nie było niechlujstwa na autostradzie]]> https://www.portalsamorzadowy.pl/inwestycje/nie-bylo-niechlujstwa-na-autostradzie,30056.html Wed, 14 Mar 2012 13:06:00 <![CDATA[Nawet nieukończone drogi otworzą na Euro]]> https://www.portalsamorzadowy.pl/inwestycje/nawet-nieukonczone-drogi-otworza-na-euro,29042.html Tue, 21 Feb 2012 17:19:00 <![CDATA[Zmiana warty na odcinku C autostrady A2]]> https://www.portalsamorzadowy.pl/inwestycje/zmiana-warty-na-odcinku-c-autostrady-a2,28117.html Tue, 31 Jan 2012 11:10:00 <![CDATA[Termin wypłaty gwaracji od chińskich banków]]> https://www.portalsamorzadowy.pl/prawo-i-finanse/termin-wyplaty-gwaracji-od-chinskich-bankow,20507.html Thu, 04 Aug 2011 14:27:00 <![CDATA[Odzyskiwanie kar od Chińczyków wciąż trwa]]> https://www.portalsamorzadowy.pl/prawo-i-finanse/odzyskiwanie-kar-od-chinczykow-wciaz-trwa,20377.html Mon, 01 Aug 2011 12:43:00 <![CDATA[GDDKiA przekazała plac budowy na A2]]> https://www.portalsamorzadowy.pl/inwestycje/gddkia-przekazala-plac-budowy-na-a2,20307.html Fri, 29 Jul 2011 11:20:00 <![CDATA[Krajowa Izba Odwoławcza zwraca skargę Covec]]> https://www.portalsamorzadowy.pl/prawo-i-finanse/krajowa-izba-odwolawcza-zwraca-skarge-covec,20185.html Tue, 26 Jul 2011 13:51:00 <![CDATA[Izba Odwoławcza oddaliła skargę Covec]]> https://www.portalsamorzadowy.pl/prawo-i-finanse/izba-odwolawcza-oddalila-skarge-covec,19970.html Wed, 20 Jul 2011 11:05:00 <![CDATA[Negocjacje o A2 oraz przetarg na A4]]> https://www.portalsamorzadowy.pl/inwestycje/negocjacje-o-a2-oraz-przetarg-na-a4,19938.html Tue, 19 Jul 2011 13:56:00