informacje z tematu: Andrzej Seremet | portalsamorzadowy.pl https://www.portalsamorzadowy.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) <![CDATA[Prokuratura ignoruje Najwyższą Izbę Kontroli?]]> https://www.portalsamorzadowy.pl/prawo-i-finanse/prokuratura-ignoruje-najwyzsza-izbe-kontroli,55130.html Wed, 11 Dec 2013 08:25:00 <![CDATA[Fotoradary w Sądzie Najwyższym]]> https://www.portalsamorzadowy.pl/prawo-i-finanse/fotoradary-w-sadzie-najwyzszym,52807.html Mon, 23 Sep 2013 08:54:00 <![CDATA[Prezydent Gdyni krytycznie o kibicach na plaży]]> https://www.portalsamorzadowy.pl/polityka-i-spoleczenstwo/prezydent-gdyni-krytycznie-o-kibicach-na-plazy,51572.html Mon, 19 Aug 2013 16:17:00 <![CDATA[Reforma sądów na razie bez wyroku TK]]> https://www.portalsamorzadowy.pl/prawo-i-finanse/reforma-sadow-na-razie-bez-wyroku-tk,46317.html Thu, 21 Mar 2013 19:55:00 <![CDATA[Kary dla właścicieli pojazdów w trybunale]]> https://www.portalsamorzadowy.pl/prawo-i-finanse/kary-dla-wlascicieli-pojazdow-w-trybunale,45244.html Sat, 23 Feb 2013 06:29:00 <![CDATA[Deregulacja niezgodna z konstytucją]]> https://www.portalsamorzadowy.pl/prawo-i-finanse/deregulacja-niezgodna-z-konstytucja,34217.html Mon, 18 Jun 2012 07:56:00 <![CDATA[Rząd zajmie się specustawą ws. Euro 2012]]> https://www.portalsamorzadowy.pl/prawo-i-finanse/rzad-zajmie-sie-specustawa-ws-euro-2012,17451.html Mon, 23 May 2011 12:24:00 <![CDATA[Będzie system identyfikacji kibiców]]> https://www.portalsamorzadowy.pl/polityka-i-spoleczenstwo/bedzie-system-identyfikacji-kibicow,16915.html Wed, 11 May 2011 08:39:00 <![CDATA[Będzie bezpieczniej na stadionach]]> https://www.portalsamorzadowy.pl/prawo-i-finanse/bedzie-bezpieczniej-na-stadionach,16860.html Tue, 10 May 2011 09:38:00 <![CDATA[Nie wejdą na stadion do końca życia?]]> https://www.portalsamorzadowy.pl/prawo-i-finanse/nie-wejda-na-stadion-do-konca-zycia,16821.html Mon, 09 May 2011 14:04:00 <![CDATA[Komisja nieco skorumpowana]]> https://www.portalsamorzadowy.pl/polityka-i-spoleczenstwo/komisja-nieco-skorumpowana,14523.html Mon, 14 Mar 2011 12:59:00