informacje z tematu: uroczystość | portalsamorzadowy.pl https://www.portalsamorzadowy.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) <![CDATA[Uczczono pamięć pomordowanych]]> https://www.portalsamorzadowy.pl/wydarzenia-lokalne/uczczono-pamiec-pomordowanych,24051.html Fri, 28 Oct 2011 19:46:00 <![CDATA[100 lat strażackiej służby]]> https://www.portalsamorzadowy.pl/wydarzenia-lokalne/100-lat-strazackiej-sluzby,21136.html Tue, 23 Aug 2011 21:46:00 <![CDATA[Odsłonięcie popiersia Franciszka Liszta]]> https://www.portalsamorzadowy.pl/wydarzenia-lokalne/odsloniecie-popiersia-franciszka-liszta,20806.html Fri, 12 Aug 2011 20:40:00 <![CDATA[Warszawiacy oddali hołd powstańcom]]> https://www.portalsamorzadowy.pl/wydarzenia-lokalne/warszawiacy-oddali-hold-powstancom,20394.html Tue, 02 Aug 2011 00:30:00 <![CDATA[ Awantura warszawska w Muzeum Powstania]]> https://www.portalsamorzadowy.pl/wydarzenia-lokalne/awantura-warszawska-w-muzeum-powstania,20328.html Fri, 29 Jul 2011 18:45:00 <![CDATA[Olsztyn obchodzi swoje święto]]> https://www.portalsamorzadowy.pl/wydarzenia-lokalne/olsztyn-obchodzi-swoje-swieto,20084.html Fri, 22 Jul 2011 18:19:00 <![CDATA[Bp Jan Wieczorek honorowym obywatelem Gliwic]]> https://www.portalsamorzadowy.pl/polityka-i-spoleczenstwo/bp-jan-wieczorek-honorowym-obywatelem-gliwic,19197.html Wed, 29 Jun 2011 21:21:00 <![CDATA[Zlot Pojazdów Wojskowych i Grup Rekonstrukcji Historycznych]]> https://www.portalsamorzadowy.pl/wydarzenia-lokalne/zlot-pojazdow-wojskowych-i-grup-rekonstrukcji-historycznych,18812.html Mon, 20 Jun 2011 21:36:00 <![CDATA[Honory dla admirała w Jaworznie]]> https://www.portalsamorzadowy.pl/polityka-i-spoleczenstwo/honory-dla-admirala-w-jaworznie,18535.html Tue, 14 Jun 2011 19:58:00 <![CDATA[Powiatowy Odpust u Bernardynów]]> https://www.portalsamorzadowy.pl/wydarzenia-lokalne/powiatowy-odpust-u-bernardynow,18213.html Tue, 07 Jun 2011 20:11:00 <![CDATA[Prezydent otworzył Aleję Radiowej Trójki]]> https://www.portalsamorzadowy.pl/gospodarka-komunalna/prezydent-otworzyl-aleje-radiowej-trojki,18082.html Fri, 03 Jun 2011 20:21:00 <![CDATA[Poznańska palmiarnia na sportowo]]> https://www.portalsamorzadowy.pl/wydarzenia-lokalne/poznanska-palmiarnia-na-sportowo,18079.html Fri, 03 Jun 2011 20:09:00 <![CDATA[III Dzień Samorządu Terytorialnego]]> https://www.portalsamorzadowy.pl/polityka-i-spoleczenstwo/iii-dzien-samorzadu-terytorialnego,16962.html Wed, 11 May 2011 22:00:00 <![CDATA[Wspólna pamięć sejmików]]> https://www.portalsamorzadowy.pl/wydarzenia-lokalne/wspolna-pamiec-sejmikow,16764.html Fri, 06 May 2011 22:05:00 <![CDATA[Iluminacja na Pomniku Poległych Stoczniowców]]> https://www.portalsamorzadowy.pl/wydarzenia-lokalne/iluminacja-na-pomniku-poleglych-stoczniowcow,16328.html Tue, 26 Apr 2011 20:13:00 <![CDATA[Władze Płocka upamiętnią wizytę Papieża]]> https://www.portalsamorzadowy.pl/wydarzenia-lokalne/wladze-plocka-upamietnia-wizyte-papieza,16203.html Thu, 21 Apr 2011 21:07:00 <![CDATA[Papież znów na murze]]> https://www.portalsamorzadowy.pl/wydarzenia-lokalne/papiez-znow-na-murze,15820.html Tue, 12 Apr 2011 19:46:00 <![CDATA[Odsłonięto gwiazdę Janusza Morgensterna]]> https://www.portalsamorzadowy.pl/wydarzenia-lokalne/odslonieto-gwiazde-janusza-morgensterna,15663.html Thu, 07 Apr 2011 20:50:00 <![CDATA[Koncert z okazji rocznic tragedii katyńskiej i smoleńskiej]]> https://www.portalsamorzadowy.pl/edukacja/koncert-z-okazji-rocznic-tragedii-katynskiej-i-smolenskiej,15565.html Wed, 06 Apr 2011 09:55:00 <![CDATA[Imieniny twórcy Filutka w Toruniu]]> https://www.portalsamorzadowy.pl/wydarzenia-lokalne/imieniny-tworcy-filutka-w-toruniu,15401.html Fri, 01 Apr 2011 20:40:00