PARTNERZY PORTALU

Gospodarka osadowa wraz z modernizacją sieci kanalizacyjnej w aglomeracji Słupsk

Gospodarka osadowa w oczyszczalni wraz z modernizacją sieci kanalizacyjnej w aglomeracji Słupsk zostały nominowane w konkursie Top Inwestycje Komunalne 2016.

17
5

Wartość inwestycji: 48, 6 mln zł (w tym dofinansowanie – 39, 2 mln zł, wkład własny gminy – 9,4 mln zł.

Inwestor: Gmina Słupsk.

Przedmiotem inwestycji było opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej i na jej podstawie wykonanie modernizacji czterech ujęć wody oraz czterech stacji uzdatniania wody.

Powyższe realizowane jest poprzez przebudowę i rozbudowę dwóch ujęć wody wraz z budową nowych stacji uzdatniania wody w miejscowościach Strzelino i Głobino oraz poprzez przebudowę i rozbudowę ujęć wody i stacji uzdatniania wody istniejących w miejscowościach Swochowo i Bierkowo. Do projektu wybrano miejscowości, w których stale i systematycznie rośnie liczba mieszkańców.

Realizacja inwestycji obejmowała również wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej oraz uzyskanie pozwolenia na użytkowanie.

Inwestycja obejmowała następujące zadania:

– Przebudowa i rozbudowa ujęcia wody wraz z budową nowego budynku SUW i zewnętrznej infrastruktury technicznej w miejscowości Strzelino
– Przebudowa i rozbudowa ujęcia wody wraz z zewnętrzną infrastrukturą techniczną w miejscowości Swochowo

– Przebudowa i rozbudowa ujęcia wody wraz z zewnętrzną infrastrukturą techniczną w miejscowości Bierkowo
– Przebudowa i rozbudowa ujęcia wody wraz z budową nowego budynku SUW i zewnętrznej infrastruktury technicznej w miejscowości Głobino.

Inwestycja realizowana jest w formule „zaprojektuj i wybuduj”, gdzie Wykonawca odpowiedzialny jest za uzyskanie wymaganych decyzji i wykonanie robót.

Opis w dziale Multimedia

Wyszukiwarki

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!