PARTNERZY PORTALU

ZOBACZ WYNIKI EDYCJI 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012

Zarządzanie Toruńskim Inkubatorem Technologicznym

Realizacja projektu Zarządzanie Toruńskim Inkubatorem Technologicznym została nominowana w konkursie Top Inwestycje Komunalne 2017 – Edycja Specjalna PPP. Projekt został zrealizowany przez gminę miasto Toruń oraz spółkę Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości.

Adobe Stock
5
6

Wartość inwestycji: 18,822 mln zł

Celem projektu było wyłonienie operatora zarządzającego Toruńskim Inkubatorem Technologicznym utworzonym w ramach projektu pn. Toruński Inkubator Technologiczny dofinansowanemu z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013.

W ramach koncesji Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości przez 10 lat będą wspierały w Toruńskim Inkubatorze Technologicznym rozwój biznesu w oparciu o model Business Link. Przedsięwzięcie ma na celu rozwijanie przedsiębiorczości typu start-up.

Celem działania Inkubatora jest tworzenie korzystnych warunków dla firm, które niedawno rozpoczęły działalność oraz tych, które funkcjonują już na rynku od dłuższego czasu. Nie ma ograniczeń wiekowych ani minimalnego stażu – wymogiem jest jedynie prowadzenie działalności gospodarczej oraz kreatywny pomysł na funkcjonowanie w branży ICT.

Start-upy, nowo powstałe modele biznesowe otrzymają pomoc doradczo-informacyjną i wsparcie w zakresie współpracy ze środowiskiem naukowym oraz niezbędne zaplecze w postaci przestrzeni biurowych i sal szkoleniowych.

Instytucja rozpoczęła działalność w styczniu 2014 r. i jest największym Business Linkiem w Polsce.

Wyszukiwarki

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!