Bielsko-Biała przekazała budynek na centrum zdrowia psychicznego

Chodzi o budynek po byłej siedzibie Beskidzkiej Izby Lekarskiej (Fot. powiat.bielsko.pl)
Samorząd Bielska-Białej użyczył budynek w centrum miasta powiatowi bielskiemu, który utworzy w nim centrum zdrowia psychicznego. Rzecznik starostwa Magdalena Fritz poinformowała w środę, że placówka ma przyjąć pierwszych pacjentów w przyszłym roku.
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.
Władze miasta przekazały powiatowi budynek, który zajmowała wcześniej Beskidzka Izba Lekarska. Wyprowadziła się ona już do własnego obiektu.
"Przed nami remont i adaptacja obiektu pod nową działalność. Szacujemy, że te prace będą kosztowały ponad 2 mln zł" - powiedział starosta bielski Andrzej Płonka.

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU SAMORZĄDOWEGO
lub poznaj nasze plany abonamentowe i wybierz odpowiedni dla siebie. Nie masz konta? Kliknij i załóż konto!
KOMENTARZE0
Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.