Partnerzy portalu

Na ulice Warszawy wyjechały posypywarki

Jak informuje stołeczny Zarząd Oczyszczania Miasta w niedzielę (12 grudnia) o godz. 5:05 na niektóre ulice miasta wyjechały posypywarki. W związku z warunkami pogodowymi posypywarki działają na warszawskich mostach, wiaduktach i takich ulicach jak np. Dolna, Belwederska czy Spacerowa. To w sumie 230 kilometrów dróg. Na ulice wyjechały 42 posypywarki.

Jak informuje stołeczny Zarząd Oczyszczania Miasta w niedzielę o godz. 5:05 na niektóre ulice miasta wyjechały posypywarki. W związku z warunkami pogodowymi posypywarki działają na warszawskich mostach, wiaduktach i takich ulicach jak np. Dolna, Belwederska czy Spacerowa. To w sumie 230 kilometrów dróg. Na ulice wyjechały 42 posypywarki.

Zarząd Oczyszczania Miasta informuje, że odpowiada tylko za ulice, którymi kursują autobusy komunikacji miejskiej. To część warszawskich ulic, pozostałe są oczyszczane m.in. na zlecenie urzędów dzielnic.

KOMENTARZE0

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!