Od "Formozy" po kucharzy. W całym kraju trwają Wojskowe Targi Pracy i Służby

Otwarcie I Wojskowych Targów Służby i Pracy w Olsztynie (fot. PAP/Tomasz Waszczuk)
Podczas I Wojskowych Targów Pracy i Służby odwiedzający je mogą poznać specyfikę pracy wielu wojskowych formacji - od sił specjalnych i jednostki "Formoza", przez Wojska Obrony Cyberprzestrzeni, po wojskowych kucharzy.
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.
- Na I wojskowych Targach Służby i Pracy w Olsztynie odwiedzający mogą zobaczyć kilkanaście stoik różnych rodzajów wojsk.
- Największe zainteresowanie w piątek rano wzbudzało stoisko wojsk specjalnych, które reprezentowała jednostka "Formoza".
- Wojskowe targi pracy są otwarte dla każdego. Odbywają się w 16 polskich miastach. By wejść do jednostki trzeba się wylegitymować.

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU SAMORZĄDOWEGO
lub poznaj nasze plany abonamentowe i wybierz odpowiedni dla siebie. Nie masz konta? Kliknij i załóż konto!
KOMENTARZE1